Izložba “Moda i strip”, postavljena već petnaestak dana u Muzeju grada Rijeke u sklopu završnice EPK programa, konačno je postala dostupna posjetiteljima. Tim je povodom, a uoči otvaranja vrata za javnost, u Muzeju 27. travnja organizirano predstavljanje izložbe medijskim djelatnicima. Okupljenim novinarima obratili su se Marko Filipović, zamjenik gradonačelnika, Tomas Schnabel, ataše za kulturu Francuskog instituta u Zagrebu, također Irena Kregar Šegota, direktorica Društva Rijeka 2020 i Ervin Dubrović, ravnatelj Muzeja. Kako je tom prigodom naglašeno, održavanje izložbe “Moda i strip” unatoč vrlo neugodnim pandemijskim okolnostima znakom je snage i uspješnosti riječkog EPK projekta. Podjednako tako, ono je dokaz čvrstih spona dviju europskih kultura, hrvatske i francuske.

Predstavljanje izložbe organizirano je da bi se izbjeglo istovremeno okupljanje većeg broja osoba, uobičajeno na otvorenjima takvih događaja.

Otvoreno: utorak – petak, od 16 do 20 sati
Za poslovne suradnike: ponedjeljak – petak, od 8 do 16 sati

Otvoreno uz najavu, na tel: 051/351-092 ili mob: 091/502-1231.