Slijedeći naputke o radu ustanova u okolnostima virusne epidemije i osjećaj odgovornosti dobrih domaćina prema posjetiteljima izložbi, Muzej grada Rijeke je za posjete zatvorio i vrata izložbe torpeda u prostoru na Žabici. Podsjetimo se, izložbene aktivnosti u zgradi na Trgu R. Zanelle 1/1 već su neko vrijeme zaustavljene zbog građevinskih radova na objektu kojim će on biti vraćen u stanje koje se očekuje od muzejske ustanove. Posjetitelji dosad nisu bili zakinuti barem za onaj dio aktivnosti koji se odvija u željezničkom skladištu na Žabici. No, epidemija je dovela je do zatvaranja i tih vrata. Svi najavljeni i dogovoreni posjeti izložbi torpeda odgođeni dok se zdravstvene okolnosti ne normaliziraju. Vjerujemo kako to neće potrajati dugo, a o ponovnom otvaranju izložbenih vrata obavijestit ćemo čim to bude moguće.

Poveznica / dugmePoveznica / dugme

Trg Riccarda Zanelle (ex Muzejski trg) 1/1