Sve besplatne ulaznice koje smo pripremili za posjetitelje dviju muzejskih lokacija u Noći muzeja, 29. siječnja 2021., “planule” su. Učinili smo ih dostupnim javnosti 27. siječnja u 13 sati i zanimanje za njih bilo je takvo da su već istog poslijepodneva sve preuzete. To se odnosi i na ulaznice za obilazak stalnog postava u Palači šećera i na ulaznice za posjet izložbi “Riječki torpedo – prvi na svijetu” u skladištu na Žabici.

Zanimanje za posjet objema izložbama i dalje je veliko, telefoni u Muzeju stalno zvone u želji za još ponekom ulaznicom. To je dobra vijest, raduje nas, ali svi moramo uzeti u obzir kako je broj posjetitelja muzejskim prostorima ograničen zbog epidemioloških zaštitnih mjera. Dodatnih ulaznica za ovogodišnju Noć muzeja, dakle, neće biti.

Podsjećamo ujedno naše posjetitelje na već objavljenu informaciju kako Muzej grada u subotu, 30. siječnja, neće raditi.