Za svoj 37. rođendan, vokalna skupina Putokazi premijerno je prikazala omnibus “Meandri” u Palači šećera, promovirajući na taj način novi gradski kulturni prostor i kao mjesto “živih” događanja. Riječ je o filmskoj inačici glazbenog albuma “Meandri”, posljednjega diskografskog izdanja Putokaza. Omnibus je prikazan 20. veljače u Svečanoj dvorani, nakon što je sniman na brojnim kvarnerskim lokacijama, uključujući Rijeku, kanjon Rječine i Istru. Autorski ga potpisuje Gea Rajić, lirski eksperimentalno slijedeći glazbeno putovanje Putokaza onim dijelom života koji znamo kao prolaznost i smrt.

Premda je ne treba svoditi aktualnu epidemiološku situaciju u čijem je središtu virus covida (album se pojavio u javnosti uoči epidemije), tema je uspostavila neočekivano čvrstu poveznicu s trenutkom. Istočni zid Svečane dvorane je tijekom 40-minutnog audio-vizualnog predstavljanja omnibusa poslužio kao filmsko platno, nudeći novo čitanje događajnih potencijala prostora.